Як це працює

Натисніть на блок для додаткової інформації

1

Тривога

Сигнал тривоги формується технічними засобами, встановленими на об'єкті, в разі несанкціонованого проникнення в периметр, нападу або при виявленні ознак загоряння, витоку газу або води.

2

Повідомлення

Передача відбувається по виділеному захищеному радіоканалу через мережу ретрансляторів. Одночасно тривожні повідомлення передаються по каналах, що дублюються організованими мережами загального користування: телефонних лініях, GSM, GPRS і інтернет каналах.

3

Реагування

Отримане повідомлення обробляється нашим апаратно-програмним комплексом в режимі реального часу, а на моніторі буде показуватися вся інформація по об’єкту. Черговий негайно направляє групу швидкого реагування та сповіщає клієнта або його довірену особу зазначену в договорі.

4

Виїзд на об’єкт

У служби охорони “Еверест” завжди напоготові групи швидкого реагування для виїзду на виклик. Також чергові автомобілі розміщуються по всьому місту. Середній час прибуття не перевищує 5 хвилин по місту.

5

Допомога

Оператори пультового моніторингу “Еверест” здійснюють контроль за ситуацією на об’єкті до повного уникнення події.

Питання та відповіді

1. Хто ми такі? Скільки років на ринку систем безпеки?

Керівництво служби охорони ”Еверест” здійснюється колективом досвідчених фахівців з-поміж колишніх співробітників правоохоронних органів, які мають відповідну кваліфікацію та багаторічний досвід.

Служби охорони ”Еверест” з 2010 року професійно займається забезпеченням безпеки фізичних та юридичних осіб на всій території України. Маємо всі необхідні ліцензії та арсенал охоронного спорядження.

2. Які ваші переваги, чому я повинен вибрати “Еверест”?

Служба охорони ”Еверест” понад 10 років надає повний комплекс послуг пультової та фізичної охорони бізнес-об'єктів і приватної власності. Ми пропонуємо сучасне бездротове і проводове обладнання, високу якість послуг, що надаються, цілодобову технічну підтримку, клієнтоорієнтований сервіс і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наші основні переваги:

Наявність особистого Пульту Центрального нагляду;

Безплатна цілодобова технічна підтримка 24/7;

Встановлення охоронної системи в день звернення, та в нічний час;

Усунення поламання в день звернення, та в нічний час;

Єдиний договір по всій Україні для корпоративних клієнтів.

3. Хто приїжджає на об'єкт за тривожним сигналом?

Принцип роботи при отриманні тривожного повідомлення наступний: черговий Центрального Пульту нагляду «Еверест» негайно направляє мобільну групу швидкого реагування на об'єкт і сповіщає довіреній особі Клієнта, вказаний у договорі.

За тривожним сигналом на об'єкт, що охороняється відправляється група швидкого реагування. Екіпаж складається з 2-4 особи, озброєних табельною зброєю.

4. За якийсь час прибуває група реагування?

Реагування відбувається максимально швидко. Середній час реагування днем по місті становить 5-7 хвилин, вночі - 3-6 хвилин.

5. Чи передбачена матеріальна відповідальність?

Служба охорони ”Еверест” несе матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються. Сума компенсації дорівнює реального збитку, понесеного з вини компанії. Вона фіксується в договорі на надання послуг.

6. Скільки часу займає підключення?

Монтаж сигналізації у квартирі в середньому займає 3 години. За цей час технічні фахівці виконують монтаж системи, допомагають заповнити необхідні документи та проведуть навчання з користування системою. Монтаж можливий в будь-який зручний для Вас час.

7. Чи будуть підвищуватися ціни на абонентське обслуговування?

Ціна на абонентське обслуговування фіксується в договорі на рік. Ми дуже детально підходимо до питання ціноутворення, тому намагаємося зберігати комфортні ціни для наших клієнтів.

8. Що входить до щомісячної абонентської плати?

В абонентську плату входять наступні послуги:

Цілодобовий моніторинг;

Оперативне реагування за тривожним сигналом;

Техпідтримка, можлива в нічний час;

9. Чи не зіпсує обладнання мій інтер'єр?

Ми використовуємо бездротове обладнання нейтральних тонів. Невеликі розміри датчиків дозволяють не звертати на них увагу.

10. Коли об'єкт перебуває під охороною, чи буде система реагувати на рух домашніх тварин?

Охоронна система виключає спрацювання сигналізації на домашніх тварин, якщо їх вага не перевищує 20 кг.

11. Які можливі способи оплати?

Для фізичних осіб оплата можлива:

Готівкою під час монтажу;

В терміналах;

За допомогою мобільного додатку «Приват24».

Для юридичних осіб оплата можлива:

По безготівковому розрахунку.

Залишити заявку

Обрати тип
Оберіть місто