Наші послуги

Пристрої
AJAX
Камери
с записом
Великий автопарк
Вершина твоєї безпеки
Швидке реагування
Сучасний арсенал

Пультова охорона

Пультова охорона - це охорона об'єкта за допомогою технічних засобів, які при несанкціонованому проникненні подають сигнал на Пульт централізованого нагляду, а на місце події негайно направляється найближча до об'єкта мобільна група швидкого реагування.
Квартира

Бездротова охоронна система - це кращий вибір для забезпечення захисту квартири від злому та незаконного проникнення. Служба охорони “Еверест” пропонує комплект пристроїв сигналізації та датчиків реагування для квартири з професійною установкою та гарантією.

Монтаж сигналізації у квартирі в середньому займає 3 години. За цей час технічні фахівці виконують монтаж системи, допомагають заповнити необхідні документи та проведуть навчання з користування системою. Монтаж можливий в будь-який зручний для Вас час.

Моніторинг об'єктів під охороною здійснюється за допомогою Пульту центрального нагляду. Служба охорони ”Еверест” цілодобово - 365 днів в році, 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

Завдяки великій щільності екіпажів, реагування на тривожні сигнали відбувається негайно.
Середній час реагування не перевищує 5 хвилин по місту.

Будинок

Необхідність охоронної системи для котеджу незаперечна, але установка простої провідної сигналізації не завжди можлива, якщо вже виконане чистове оздоблення та ремонт, адже прокладка проводів порушить цілісність інтер'єру. Служба охорони “Еверест” пропонує сучасну GSM-сигналізацію.

Монтаж сигналізації у будинку в середньому займає 3 години. За цей час технічні фахівці виконують монтаж системи, допомагають заповнити необхідні документи та проведуть навчання з користування системою. Монтаж можливий в будь-який зручний для Вас час.

Моніторинг об'єктів під охороною здійснюється за допомогою Пульту Центрального нагляду. Служба охорони ”Еверест” цілодобово - 365 днів в році, 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

Завдяки великій щільності екіпажів, реагування на тривожні сигнали відбувається негайно.
Середній час реагування не перевищує 5 хвилин по місту.

Бізнес
Пультова охорона для бізнесу - це ефективний спосіб забезпечення безпеки. Установка тривожної кнопки дозволить захистити об'єкт від незаконного вторгнення і позбавить від фінансових втрат. 

Комплект пристроїв для охорони бізнесу підходить для приміщення з будь-якою площею. Також забезпечуємо прибуття на місце групи негайного реагування відразу після надходження сигналу тривоги.

Монтаж сигналізації  в середньому займає 3 години. За цей час технічні фахівці виконують монтаж системи, допомагають заповнити необхідні документи та проведуть навчання з користування системою. Монтаж можливий в будь-який зручний для Вас час.

Моніторинг об'єктів під охороною здійснюється за допомогою Пульту Центрального нагляду. Служба охорони ”Еверест” цілодобово - 365 днів в році, 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

Завдяки великій щільності екіпажів, реагування на тривожні сигнали відбувається негайно.
Середній час реагування не перевищує 5 хвилин по місту.
Відеоспостереження
Переваги відеоспостереження від служби охорони ”Еверест”:
- Можливість налаштування повідомлень при виявленні руху або звуку;
- Доступ до зображення з камери та записів 24/7;
- Можливість зберігання даних в хмарі;
- Та багато іншого.

До послуги входить:
Мережеві камери - ми займаємося професійним підбором мережевих камер для організації відеоспостереження та передачі одержуваного зображення в мережу LAN / WAN / Internet.

Аналогові камери - на відміну від мережевих камер, аналогові камери мають низьку вартість і простоту налаштування.

Відеореєстратори - можна вважати ядром всієї системи, оскільки саме від їх характеристик залежить функціонування комплексу. Фахівці служби охорони ”Еверест” встановлюють відеореєстратори трьох типів: аналогові, IP-відеореєстратори та гібридні.

Відеосервери - у разі установки масштабної системи відеоспостереження, фахівці служби охорони ”Еверест” підберуть продуктивний відеосервер, який відповідає поставленим завданням.

Програмне забезпечення - наші фахівці підберуть оптимальний варіант ПО для віддаленого налаштування, перегляду “живого” відео та архівних записів.

Фізична охорона

Фізична охорона об'єктів - одна з послуг, що має попит на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших комерційних і житлових об'єктах, громадських місцях. Також наша компанія здійснює охорону сільськогосподарських полів та садів, де залучені мобільні групи та квадрокоптери.

Охоронці, які пройшли спеціальну підготовку, допоможуть зберегти майно організації та забезпечити безпеку співробітників або мешканців.

Охорона підприємств
...
Офісні будівлі, торгові центри та виробничі підприємства вимагають перебування фізичної охорони для гарантії безпеки та для того, щоб уникнути незапланованих випадків. Основним своїм завданням вважаємо за будь-яких умов недопущення несанкціонованих проникнень сторонніх осіб в приміщення, будівлі та територію об'єктів охорони. Забезпечення цілісності та схоронності майна. 

Ми навчаємо кожного охоронця контролювати та охороняти підприємство. Центральний офіс, що складається з досвідчених співробітників, керує логістикою по забезпеченню всього необхідного на об'єкті. Починаючи від особистого складу, закінчуючи технікою та спорядженням.

Приватна охорона
...
На сьогодні деякі ситуації потребують особистої охорони, це можуть бути супроводжуючі мобільні групи, особистий охоронець чи співробітник охорони фізичної особи.  Основні задачі не змінні - це безпека клієнта.

Кожен співробітник має велику підготовку та навички реагування в непередбачених ситуаціях. Приватна охорона заздалегідь прибуває на місце прибуття головної персони й перевіряє входи та виходи, потенційні небезпечні місця, а також знайомиться з працівниками, які перебувають на місці зустрічі.
Охорона заходів
...

Організація концертів, днів народження, спортивних змагань, мітингів або гучних вечірок - потребують охоронних заходів. Це комплекс послуг зосереджений на зберігання безпеки клієнта та його гостей.

Служба охорони ”Еверест” забезпечить охорону громадського порядку під час проведення заходів будь-якого масштабу. Якщо планується проведення великого свята, ми встановлюємо зв'язок із поліцією та домовляємося про підтримку в особливо складних ситуаціях. Безпека людей на великих подіях – це наше завдання, і ми робимо його професійно.

Системи безпеки
...

Служба охорони ”Еверест” постачає та встановлює системи, які пов’язані із забезпеченням охорони. До складу входять камери відеонагляду, різного напрямку датчики та інше, для кращого захисту вашого майна.

Кваліфіковані співробітники проведуть складання, налаштування та діагностику всіх установлених систем безпеки.

Моніторинг об'єктів під охороною здійснюється за допомогою Пульту Центрального нагляду цілодобово - 365 днів в році, 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

Компанія має підготовлений штат співробітників, переважну більшість яких складають колишні військовослужбовці Збройних сил України, співробітники органів та військових формувань МВС України.
Фізична охорона державних та приватних об’єктів здійснюється кваліфікованими охоронцями, які пройшли спеціальну підготовку і постійно вдосконалюють свою майстерність згідно спеціально розробленої програми.
Великий практичний досвід, належна спеціальна і професійна підготовка працівників є запорукою того, що послуги з охорони надаються на високому професійному рівні та в суворій відповідності до договірних умов.