Фізична охорона

Фізична охорона об'єктів - одна з послуг, що має попит на всіх промислових підприємствах, торгових майданчиках та інших комерційних і житлових об'єктах, громадських місцях. Також наша компанія здійснює охорону сільськогосподарських полів та садів, де залучені мобільні групи та квадрокоптери. Охоронці, які пройшли спеціальну підготовку, допоможуть зберегти майно організації та забезпечити безпеку співробітників або мешканців.
Охорона підприємств
Офісні будівлі, торгові центри та виробничі підприємства вимагають перебування фізичної охорони для гарантії безпеки та для того, щоб уникнути незапланованих випадків. Основним своїм завданням вважаємо за будь-яких умов недопущення несанкціонованих проникнень сторонніх осіб в приміщення, будівлі та територію об'єктів охорони. Забезпечення цілісності та схоронності майна. 

Ми навчаємо кожного охоронця контролювати та охороняти підприємство. Центральний офіс, що складається з досвідчених співробітників, керує логістикою по забезпеченню всього необхідного на об'єкті. Починаючи від особистого складу, закінчуючи технікою та спорядженням.

Приватна охорона
На сьогодні деякі ситуації потребують особистої охорони, це можуть бути супроводжуючі мобільні групи, особистий охоронець чи співробітник охорони фізичної особи.  Основні задачі не змінні - це безпека клієнта.

Кожен співробітник має велику підготовку та навички реагування в непередбачених ситуаціях. Приватна охорона заздалегідь прибуває на місце прибуття головної персони й перевіряє входи та виходи, потенційні небезпечні місця, а також знайомиться з працівниками, які перебувають на місці зустрічі.
Охорона заходів

Організація концертів, днів народження, спортивних змагань, мітингів або гучних вечірок - потребують охоронних заходів. Це комплекс послуг зосереджений на зберігання безпеки клієнта та його гостей.

Служба охорони ”Еверест” забезпечить охорону громадського порядку під час проведення заходів будь-якого масштабу. Якщо планується проведення великого свята, ми встановлюємо зв'язок із поліцією та домовляємося про підтримку в особливо складних ситуаціях. Безпека людей на великих подіях – це наше завдання, і ми робимо його професійно.

Системи безпеки

Служба охорони ”Еверест” постачає та встановлює системи, які пов’язані із забезпеченням охорони. До складу входять камери відеонагляду, різного напрямку датчики та інше, для кращого захисту вашого майна.

Кваліфіковані співробітники проведуть складання, налаштування та діагностику всіх установлених систем безпеки.

Моніторинг об'єктів під охороною здійснюється за допомогою Пульту Центрального нагляду цілодобово - 365 днів в році, 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

Пристрої
AJAX
Камери
с записом
Великий автопарк
Вершина твоєї безпеки
Швидке реагування
Сучасний арсенал

Ваші переваги при замовленні фізичної охорони

  • Відсутність ведення кадрової роботи;
  • Відсутність закупівлі необхідної спец форми;
  • Можливість провести заміну особового складу охорони об’єкту;
  • Цілодобовий контроль об’єктів зі звітуванням кожну годину;
  • Інспектор на кожному об’єкті зі звітуванням кожну годину;
  • Можливість збільшення кількості особового складу охорони на об’єкті;
  • Можливість внесення пропозицій та побажань щодо роботи охорони на об’єкті.
Компанія має підготовлений штат співробітників, переважну більшість яких складають колишні військовослужбовці Збройних сил України, співробітники органів та військових формувань МВС України.
Фізична охорона державних та приватних об’єктів здійснюється кваліфікованими охоронцями, які пройшли спеціальну підготовку і постійно вдосконалюють свою майстерність згідно спеціально розробленої програми.
Великий практичний досвід, належна спеціальна і професійна підготовка працівників є запорукою того, що послуги з охорони надаються на високому професійному рівні та в суворій відповідності до договірних умов.