Про компанію

Служба охорони ”Еверест” з 2010 року професійно займається забезпеченням безпеки фізичних та юридичних осіб на всій території України на підставі ліцензії МВС України від 15.07.2010 № 540313 та Сертифікату ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT).

Ми надаємо послуги з охорони об’єктів приватної та державної власності, особистої охорони громадян, супроводження вантажів. Монтаж, налагодження, моніторинг та технічне обслуговування засобів охоронної сигналізації та систем протипожежного захисту.

Охорона об’єктів здійснюється з повною матеріальною відповідальністю.
Служба охорони ”Еверест” має Договір добровільного страхування професійної відповідальності перед третіми особами охоронних служб на суму 2 000 000,00 грн. Предметом договору є майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать чинному законодавству України, пов’язані з його обов’язком відшкодувати шкоду, заподіяну майновим інтересам третьої особи, внаслідок невиконання або неналежного виконання зобов’язань, згідно з умовами договору (ів) охорони.

Служба охорони ”Еверест” має сертифікований в Україні поліграф «Рубікон 2» для проведення штатним експертом-поліграфологом скринінгових тестувань співробітників та службових розслідувань. При необхідності можемо надавати дану послугу за Вашою потребою.

На сьогодні ми пропонуємо своїм клієнтам всі умови для зниження ризиків виникнення нештатних ситуацій.

Наша компанія має регіональні відділення в Харківській, Сумській, Запорізькій, Чернігівській, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Одеській та Дніпропетровській областях. Також розміщення підготовлених охоронців на об’єктах, що охороняються, дають змогу проводити планову та позапланову ротацію особового складу.

Керівництво служби охорони ”Еверест” здійснюється колективом досвідчених фахівців з колишніх
співробітників правоохоронних органів, які мають відповідну кваліфікацію та багаторічний досвід.

Рік
заснування

+

Об’єктів
під охороною

+

Автомобілів
у використанні

+

Кількість
охоронців

Залишити заявку

Обрати тип
Оберіть місто

Наші партнери